, ,

Pajisje per pikat e zeza te fytyres – Vacuum Pump

Gjendje:

57 ne stok


1,890L

57 ne stok

PAJISJE PER PIKAT E ZEZA TE FYTYRES- VACUUM PUMP

Teknologji me force konstante  dhe pompë ajri për heqjen e pikave te zeza.

Ekzistojnë nivele të ndryshme të intensitetit të thithjes. 

Me teknologjinë e pompës së ajrit, thithja e fortë sigurohet pa sforcarje dhe pa demtuar lekuren tuaj.

Heq në mënyrë efektive pikat e zeza, pikat e bardha, vajrat, mbetjet kozmetike. Ndihmon që lëkura të bëhet më e pastër, e butë dhe elastike duke ju treguar perhere te clodhur.

Pastruesi i pikave te zeza me vakum i përshtatet të gjithë llojeve te lëkurës.

Vakumi i poreve me karikim USB është i pajisur me bateri litiumi me kapacitet të madh me densitet të lartë.  

Jetë të gjatë baterie, 1.5 orë karikim, përdorim i vazhdueshëm për 120 minuta.pastrues fytyre blerje online ibuy al

Hiqni qelizat e vdekura nga lekura juaj me kete pastrues me vakum.

Nuk demton lekuren tuaj, nuk irriton dhe nuk le shenja.

E merrni kudo me vete fale dizajnit praktik dhe komod qe ka. Pershtatet me cdo kend te fytyres.

Vjen ne paketim me gjashte koka te ndryshme, per tiu pershtatur cdo lloj lekure.

Gjithashtu, ne paketim do te gjeni dhe fishen karikuese, bashke me manualin e perdorimit te pajisjes.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat