,

Pajisje stiluese per floket 5 ne 1 – Hot air comb

Te ndryshme

6,490L

PAJISJE STILUESE PER FLOKET 5 NE 1

Pajisje stiluese per floket me pese koka te ndryshme.

Pershtatet me gjatesi te ndryshme te flokeve dhe  krijon stilim sipas deshires tuaj.

Tharesja e furces se flokeve me shtrese qeramike shperndan nxehtesine ne menyre te barabarte duke depertuar shpejt ne floke.

Dizajni  i teknologjise jonike permireson gjendjen e flokeve , zbut floket dhe i ben ato me shkelqim, zvogelon  elektricitetin e flokeve dhe kursen kohe.

E sigurt per t’u perdorur dhe fuqi e larte 1000w siguron sasine e duhur te nxehtesise.

Kordoni rrotullues 360 grade lejon liri te plote te levizjes pa u ngaterruar ose demtuar.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: f-09876550 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Gray

LLoji

Stilues Flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat