Pasqyre ngjitese ne mur – Acrylic Leaf

Te ndryshme

Flete pasqyre ne forme gjethe

Ideale per dekorimin e ambienteve

Ngjitet dhe hiqet lehtesisht

1,290L

PASQYRE NGJITESE NE MUR – ACRYLIC LEAF

Flete pasqyre e bere nga material vinil,  e qendrueshme dhe me mbrojtje mjedisore.

Ideale per dekorimin e ambienteve tuaja te shtepise, zyres apo edhe per restorante dhe lokale.

Ngjitesja eshte bere me cilesi te larte akrilike, e lehte për tu aplikuar dhe do të zgjase shume. Ngjitet lehtesisht ne mur dhe  hiqet pa demtuar murin tuaj.

Ne forme terheqese te nje gjethe pershtatet me se miri me cdo hapesire.

Transformoni murin e  dhomes se ndenjes, te gjumit, kuzhines apo ndonje hapesire tjeter. Kjo pasqyre ngjitese eshte e pershtatshme per çdo siperfaqe te sheshte dhe eshte me vete ngjitje.

Efekti i vertete tre dimensional i ketij stickeri ne forme gjethe u jep mureve tuaja gjallerim dhe shkelqim duke sjelle nje dekorim modern.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online!

SKU: Pasqyre-muri-me-ngjitje Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat