,

Flete pasqyre fleksibel me vete ngjitje


1,490L

FLETE PASQYRE FLEKSIBEL ME VETE NGJITJE

Pasqyre me ngjitje ne mur ose dollap vete ngjitese, per dekorimin e ambientit tuaj.

Mund te ngjitet ne pothuajse cdo siperfaqe metal, dru, plastike, qeramike, mur etj.

Material me cilësi të lartë: I bërë nga PET plastikë me cilësi të lartë, sipërfaqja është e lëmuar.

Lehtë për t’u përdorur. Çdo pasqyre ka një sipërfaqe mbrapa vetë-ngjitëse, e cila është e lehtë për t’u përdorur. Por, duhet t’i ngjitni në çdo sipërfaqe të lëmuar dhe të pastër.

Shumë e hollë dhe e butë: jo e lehtë për tu thyer, më e sigurt se pasqyra e zakonshme prej xhami.

Mund të zëvendësojë pasqyrën e xhamit në dhomën e gjumit, te ndenjes, kuzhinës, palestër, zyrë etj.

Karakteristika

Flete pasqyre vete ngjitese

Materiali: PVC

Permasa: 30 x 30 cm


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Flete pasqyre fleksibel me vete ngjitje Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat