-40%

Pastrues parazitesh per kafshet shtepiake – Flea Doctor

Te ndryshme

  • Krehër elektronik per pastrimin e pleshtave.
  • Vret pleshtat pa përdorur pesticide ose kimikate.
  • E shkëlqyeshme për macet dhe qentë.
  • Aplikohet duke krehur leshin e kafshes.
  • Kërkon 2 bateri AA.

1,490L 2,490L

FLEA DOCTOR – PASTRUES PARAZITESH

Flea Doctor eshte nje produkt shume i nevojshem per ju si edhe per kafshet tuaja shtepiake.

Ky produkt eshte ne gjendje te beje pastrimin e plote e te gjithe paraziteve qe ndodhe ne trupin e kafshes suaj.

PAISJE QE HEQ PARAZITET TEK KAFSHET SHTEPIAKE 

Paisja ” Flea Doctor ” jo vetem qe mban paster trupin e kafshes suaj nga parazit te cilet mund te shkaktojne edhe semundje te ndryshme te kafsha nese ato nuk marrin perkudesin e vencante.

Por kjo paisje luan rol shume te madh per te mbajtur paster shtepine tuaj edhe per ta prekur kafshen sa here ju te keni nevoje.

Flea Doctor mundeson nje pastrim absolut te te gjithe paraziteve qe gjenden ne qimet apo ne lekuren e kafshes suaj.

Paisja eshte shume e thjeshte per t’u aplikuar, mjafton qe ta kaloni thjeshte neper qimet e kafshes suaj.

Nuk keni nevoje te perdorni kimikate larese pasi kjo makineri e bene pastrimin nga te gjithe parazitet ne menyre perfekte.

Produkti i mbledh te gjithe parazitet duke mos lejuar renien e tyre ne toke.

Me ne fund ju mund t’i prekni kafshet tuaj sa here te deshironi.

SPECIFIKATheqes parazitesh per macet dhe qente iBuy al

Pastrues per qimet e paraziteve te kafshet shtepiake.

Nuk i shkul qimet e kafshes suaj.

Pastron ne menyre absolute.

Perbehet nga nje kreher prej inoksi qe nuk nxihet.

Funksionon ne qime te thata.

Material plastik.

Me buton ON/OFF.

Pershtatet lehtesisht me doren tuaj.


Bli online ne iBuy.al – Bli Mire & Lire.

SKU: flea-doctor Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Pastrues parazitesh

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat