, ,

Peshore Dixhitale per kuzhinen – Electronic scale WH-B27

Te ndryshme

  • Peshore per produkte me mase te vogel.
  • Me saktesi teper te larte.
  • Tregon peshen shume shpejte.
  • Zhvendoset lehtesisht.
  • Perdoret ne kuzhine, argjendari, nga fermeret etj.

1,990L

PESHORE DIXHITALE PER KUZHINEN WH-B27

Peshore e vogel dixhitale e përkryer për peshimin e erëzave, pluhurave, monedhave dhe sendeve të tjera të vogla dhe të lehta si bizhuteri, vida dhe madje edhe numërimin e gjërave të vogla.

Peshorja precize e kuzhinës është krijuar për të qenë e fortë, e qëndrueshme dhe funksionale.

Perbehet me ekran LCD ne te cilen lexoni me lehtesi peshen e produkteve qe vendosni mbi te.

Ajo ka nje saktesi te larte.

Ideale për kuzhina të vogla dhe përshtatet në mënyrë të përsosur në një sirtar.

SPECIFIKATpeshore elektronike per kuzhinen iBuy al

Peshore elektrike per kuzhinen.

Materiali: plastik.

Madhësia : 225 * 170 * 38 mm.

Kapaciteti: 12 kg / 5 kg.

Njësitë e matjes: g / oz / lb.

Bateria: 2 * bateri AA (nuk përfshihet).

Me ekran LCD.

Baze jo e rreshqitshme.

Perdoret gjersisht ne kuzhine, argjendari etj.

 

Bli Online ne iBuy.al | Porosit tani dhe merr cilesine me cmimin me te ulet ne treg.

SKU: Electronic-scale-WH-B27 Kategori: , ,
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Peshore

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat