, ,

Pianure profesionale DSP


  • Pianure profesionale Infrared
  • Madhesia e panelit: 28*36cm.
  • Treguesi i ekranit LED.
  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz.
  • Fuqia 2000 W.
  • Prekje me kontroll rreshqites

4,490L

INFRARED COOKER DSP | KD-5052

Pianurat jane ideale per tu perdorur ne cdo sezon dhe kudo te jeni.

Ekran me drite LED ku mund te gradoni temperaturen sipas deshires , te zgjidhni opsionet e gatimin apo dhe te beni ndezjen apo fikjen e pianures.

Dorezat ne pjesen anesore ndihmojne ne mbajtjen dhe transportimin me lehtesi te pianures.

Siperfaqja prej xhami te zi te lemuar e ben qe te pastrohet lehtesisht pianuren.

Kjo pianure nxehet shume shpejt duke leshuar rreze infrared per te depertuar ne enen ku gatuhet ushqimi.

Pianurat me induksion janë të sigurta dhe kanë kontroll reagues temperature.

Me dizajn inovativ dhe teknologjine me te fundit te perdorur ne elektroshtepiaket e gatimit Shopstop sjell per ju pianuren infrared DSP.

Nuk konsumon shume energji elektrike dhe eshte shume miqesore me mjedisin.

Eshte shume praktike , lehtesisht e perdorshme , ka nje peshe te lehtedhe mund te merret kudo me vete.

Specifikat

Treguesi i ekranit LED

Prekni me kontroll rrëshqitës

Me dorezë të dyfishtë

Tensioni: 220-240V~50/60Hz

Madhësia e panelit: 28*36cm

Fuqia: 2000 W

Materiali: Panel xhami i zi (i lemuar)/ kornize inoksi.

Përmasa28 × 36 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat