,

Pocophone M3 Xiaomi-64GB

Xiaomi

Telefon Xiaomi Poco

Bateri e madhe 6000mAh

Karikim i shpejte 18W 

Teper i shpejte dhe funksional

 

19,900L

POCOPHONE M3 XIAOMI-64GB

Telefoni Poco M3 i cili eshte pajisur me nje ekran te madhe HD dhe dizajn teper modern.

Ekrani 6.53 “IPS me kende te pershtatshme shikimi dhe perben me shume se 90% te pjeses se perparme te telefonit.

Mund te regjistroni  video 1080p ose 720p ne 30fps, ose edhe video te shkurtra.

Rregulloni sfondin ne : Modalitetin portret, modalitetin panorama, modalitetin raw.

Karikimi i kundert eshte gjithashtu nje zgjidhje shume e mire pasi ju mund ta perdorni telefonin si nje banke energjie per pajisjet e tjera nepermjet kabllit type-c gjithashtu mund te karikoni edhe kufjet tuaja.

Hapesira ne kapacitetin e telefonit  mund te zgjerohet me tej me karte memorie microSD deri ne 512 GB.

I pajisur me nje porte me infra te kuqe teper e pershtatshme  per nderrimin e kanaleve ne TV ose per kontrollimin e pajisjeve shtepiake.

KARAKTERISTIKA

Telefon Xiaomi Poco.

Bateri e madhe 6000mAh.

Karikim i shpejte 18W .

Fole 3.5 mm dhe altoparlante sterio.

Tri-fole – 2x nanoSIM + 1x microSD .

Kamera trefishe : Sensori kryesor 48MPx,.

Makro : 2MPx .

Sensori i thellesise :  2MPx.

Ekrani mbrohet nga nje xham i qendrueshem Gorilla Glass 3.

Trashesia pershtatet : Nen 10 mm.

Pesha : Nen 200g.

Teper i shpejte dhe funksional.

Ofron siguri dhe qendrueshmeri.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

 

 

 

SKU: Pocophone-M3-Xiaomi-64GB Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Xiaomi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat