,

Powerbank 10000 mAh me ekran LCD – XO PR103

XO

1,800L

POWERBANK 10000 MAH ME EKRAN LCD

Powerbank 10000mah me dalje te dyfishte USB per te karikuar dy pajisje ne te njejten kohe.

Bateri polimer me kapacitet te larte per karikim te shpejte dhe te plote te pajisjeve.

Dizajn i lehtë dhe praktik per ta marre me vete kudo qe ju nevojitet. Materiali perberes siguron mbrojtje te besueshme nga faktoret e jashtem.

Rripi mbajtes ne trupin e tij pengon renien dhe mundeson transportin e lehte te tij.

Karakteristika

• Kapaciteti 10.000 mAh.
• Dalja: 2 X USB 5V / 2A.
• Hyrjet: microUSB, Type C 5V / 2A.
• Ekran LCD me status ngarkimi.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: H-56789018 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

XO

LLoji

Power Bank

Kapaciteti

10.000 mAh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat