, , ,

Powerbank dhe Cover Baseus per iPhone X & XS

Remax

2,890L

Powerbank dhe Cover Baseus per iPhone X & XS

Powerbank dhe cover Baseus per iphone X/Xs

Cilesimet Kryesore |
Marka  | Baseus
Bateri e jashtme dhe Cover per iPhoneX/XS
Kapaciteti i Baterise | 5000mAh
Ngjyra | E zeze
Materiali | PC, TPU
Mund te perdoren dhe te ndara dhe bashkohen serish lehtesisht.
Mund te karikoni njekohesisht dy pajisje.
SKU: powerbank-cover-baseus-phonex-xs Kategori: , , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat