Powerbank me ekran dixhital ne shitje online

Achida

1,600L

POWERBANK ME EKRAN DIXHITAL

Powerbank i pajisur me ekran dixhital dhe bateri 10000mAh, per te karikuar shume nga pajisjet e tua.

Ka dy porta USB per te karikuar pajisjet dhe ka nje kapacitet karikimi per nje kohe te gjate.

Ka nje sistem me mbrojtje te shumefishte nga rryma ose qark i shkurter.


Bli online dhe sigurt vetem ne iBuy.al 

SKU: i-2120762 Kategori:
Pesha0.7 g/kg
brands

Achida

LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat