, ,

Powerbank PY-500 – Karikues i jashtem 12000 mAh

PY-500

  • Powerbank PY-50
  • Kapaciteti: 12000 mAh.
  • Bateria : Litium -Polimer.
  • I lehte dhe praktik ne perdorim

2,490L

POWERBANK PY-500 – KARIKUES I JASHTEM 12000 mAh

Nese po kerkoni nje karikues portativ me nje kapacitet te larte baterie, atehere Powerbank PY-500 me kapacitet  12000 mAh eshte i duhuri per ju!

Ka nje dizajn praktik dhe minimal, te cilin mund ta mbani prane jush kudo te ndodheni.

I pajisur me sistemin e mbrojtjes  gjatë karikimit maksimizon  mbrojtjen e telefonit, nga mbingarkesa apo karikimi i tepert.

Specifikat: powerbank 12000 mah shop online ibuy al

Rryma e hyrjes: 1.5A

Jetëgjatësia: 1000 orë

Temperatura e punës: -10’C deri 40’C

Koha e karikimit: 11-13 orë.

Permasat: 16,2 mm x 145 mm x 72 mm.

Bateria: Litium Polime

 

 

 


Porosit tani -Bli mire dhe lire ne iBuy.al

 

SKU: powerbank-py500 Kategori: , ,
brands

PY-500

color

White

Kapaciteti

12000 mAh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat