, , ,

Professional Hair Clipper – Makine Qethje Profesionale


2,490L

PROFESSIONAL HAIR CLIPPER – MAKINE QETHJE PROFESIONALE

Makine qethese flokësh për burra profesionale

Ju ofron nje saktesi dhe nje kontroll te plote te prerjes se flokeve tuaj vetem me nje buton.

Mund te kaloni me shpejtesi ose me ngadale pergjate gjatesise se flokut tuaj dhe te krijoni stilin tuaj te flokeve.

Teh qeramik titaniumi, pre prerje precize dhe ideale jo vetem per prerjen e flokeve por dhe te mjekres, apo mustaqeve.

Zhurmë e ulët gjate procesit te qethjes.

Nuk eshte me e nevojshme qe te shkoni tek berberi kur mund te stiloni mjekren edhe floket tuaj fal kesaj makine qethese profesionale.

I ndertuar me material cilesor dhe rezistent qe nuk ndryshket edhe nuk krijon irritim ose skuqje ne lekuren tuaj.

Motor i fuqishem, me nje bateri litium jon me kapacitet prej 1200 mAh.

Ju mund te kryeni modele apo vijezime te ndryshme fal ekesaj makine rroje shume praktike.

Kjo makine qethese ka dizajn ergonomik dhe teper komod qe e ben lehtesisht te perdorshme edhe nga personat jo profesioniste ne qethje.

Prerje me efikasitet të lartë.

Fuqia: 5W

Mënyra e karikimit: USB


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Professional Hair Clipper Kategori: , , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat