, ,

Projektor mini Lcd SD40


8,500L

PROJEKTOR MINI LCD SD40

Ky projektor mund të lidhet me një kompjuter ose TV. Mbështet  shfaqjen e ekranit 1080P dhe 720P për përdorim të lehtë.

Me altoparlantë stereo, cilësi të zërit rrethues, mbështetje 576P / 720P / 1080P.

Teknologjia HDR10 jep  ngjyrën e figurës ne menyren me cilesore. Ndriçimi i rritur me më shumë se 20%.

Duke përdorur dekodimin e videos me diapazon të lartë HDR10, detajet e imazhit janë më të pasura.

Zvogëloni në mënyrë efektive lodhjen vizuale dhe kujdesuni për fëmijët dhe të moshuarit.

Eshtë e lehtë të projektohet një ekran gjigant prej 30-120 inç (madhësia më e mirë e projeksionit është rreth 50 inç) duke rregulluar distancën.

Sistemi i brendshëm efikas i ftohjes siguron funksionim të qetë dhe të qëndrueshëm për një kohë të gjatë.

Dizajn i jashtëm metali, jo i lehtë për tu deformuar, i sigurt dhe rezistent për përdorim gjatë.

Koha e funksionimit të baterisë 30 deri në 60 min. Luan direkt nga karta SD drive pen në formatin AVI

Mbeshtetje HDMI për lidhjen DTH dhe Laptop.

Specifika

Formatet e audios: MP3, AAC

Formatet e fotos: JPG, BMP, PNG

Modeli: SD40

Ngjyra: Gri

Furnizimi me energji elektrike: AC110V ~ 240V 50Hz \ 60Hz

Lloji i teknologjisë: Paneli LCD + Ndërfaqja multimediale e teknologjisë LED: 1 * USB, 1 * HD, 1 * 3.5 mm

Porte furnizimi me energji

Altoparlanti: 3W Kontrolluar nga larg

Madhësia e artikullit: 14 * 10,2 * 5,8 cm / 5,51 * 4,02 * 2,28

 

 

 

SKU: SD40 Mini LCD Projektor Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat