,

Quick Car Charger Remax Dolphin – Karikues Makine ne shitje


890L

Quick Car Charger Remax – Dolphin

Quick Car Charger Remax – Karikues Makine Bli Online me super cmim ne faqen me te klikuar iBuy.al

Me tre porta USB, ju lejon te karikoni 3 smartphone ose paisje dixhitale ne te njejten kohe.

I shpejte dhe i sigurt gjate rimbushjes, nuk e demton baterine e celularit.

Universal, suporton te gjitha paisjet dixhitale dhe telefonat celulare SMART.

Dizenjuar per te gjitha llojet e automjeteve dhe me permasa ideale per ta mbajtur gjithmone ne makinen tuaj

SKU: car charger-remax-dolphin Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat