,

Raft mbajtes | Multifunction telescopic Framework


  • Marka e mbajteses : Generic.
  • Modeli i raftit :GH-309.
  • Pesha e produktit : 1 kg.
  • Material  prej : ABS+celiku.
  • Permasat e organizuesit : 47x25x64.5cm.
  • Montohet dhe transportohet lehtesisht.

1,790L

RAFT MBAJTES MULTIFUNKSIONAL HUAYIDA

Multifunction telescopic Framework organizon rrobat dhe sendet e tjera duke vendosur rregull ne shtepine tuaj.

Ate mund ta mbani ne dhomen e gjumit, tualet, kuzhine etj pasi eshte e krijuar per mbajtjen e rrobave, eneve, librave edhe kepuceve.

Ajo nuk ze hapesiren e nevojshme, perkundrazi e bene ate me te madhe.

Mbajtesja eshte e ndertuar prej materialit te celikut inox edhe plastikes, te cilet jane shume te qendrueshem ndaj mjedisit edhe temperaturave te tij.

Nuk do te hasni veshtiresi ne montimin e tij pasi eshte shume e thjeshte edhe e lehte.

Organizuesi jep mundesine qe ju te vendosni edhe te varni sende mbi te.multifunction telescopic framework bli online iBuy al

SPECIFIKAT

Marka : Generic.

Modeli :GH-309.

Pesha : 1 kg.

Material : ABS+celiku.

Permasat: 47x25x64.5cm.

Kapacitet i forte mbajtes.

Transportohet shume lehte.

Mund ta mbani kudo ne shtepine tuaj.

Bli Online ne dyqanin me te madh tregtar | Porosit tani ne iBuy.al

SKU: K-200720-101 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
color

Silver

LLoji

Mbajtese-Raft

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat