, ,

Raft mbajtes per tualet – Organizues me tre nivele

Te ndryshme

  • Organizues per tualetin
  • Pajisur me 4 rrota levizese.
  • Ka tre nivele per organizim. 
  • Cmontohet/montohet lehtesisht.

 

3,390L

RAFT MBAJTES PER TUALET – ORGANIZUES ME TRE NIVELE

Gjithcka ju nevojitet per te organizuar aksesoret e tualetit eshte rafti mbajtes me tre nivele!

Ju mundeson nje hapesire te madhe te pershtatshme per sende te ndryshme. 

Mund ta cmontoni lehte, por gjithashtu dhe ta levizni ne saje te rrotave levizese. 

Nuk keni pse te ngreni pesha, mjafton qe te ushtroni presion dhe organizuesi do te levize lehtesisht me ane te rrotave. 

Ka nje forme teper praktike dhe komode qe pershtatet me cdo ambient. 

E ndertuar me plastike te forte, rafti ju ofron qendrueshmeri dhe siguri per nje kohe shume te gjate.

 

Specifika:

Ngjyra e bardhe.

Material plastike cilesore ABS.

Pajisur me 4 rrota levizese.

Ka tre nivele per organizim. 

Cmontohet/montohet lehtesisht.

 

 


Bli lire dhe mire – Bli ne iBuy.al

 

SKU: raft-organizues Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

color

White

LLoji

Raftmbajtese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat