, , ,

Raft metalik me dy kate


1,990L

RAFT METALIKE ME 2 KATE

Organizoni sendet, ushqimet, frutat, perimet ose cfare te deshironi pasi mbajtesja ka hapsire te bollshme.

Mbajtese ndertohet nga material cilesor dhe rezistente ndaj perdorimit.

Ju ndihmon per organizoni produkte dhe sendet tuaja si dhe ju kursen hapsire.

Metali eshte i forte, rezistent ndaj lageshtires  dhe ndryshkjes.

Nuk leshon boje.

Mund te vendoset ne ne ambiente te ndyshme si kuzhine, dhome gjumi ose ne restorante.

Pastrohet lehtesisht dhe eshte praktike ne montim.

Permasat: 27 x 17 x 29 cm.

Përmasa27 × 17 × 29 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat