,

Set Kuzhine | Stainless Steel | Produkte Online

Te ndryshme

2,490L

SET KUZHINE | STAINLESS STEEL KITCHEN TOOL SET

Set kuzhine prej Celiku | Kitchen stainless Steel | Produkte Online

Produkte online te krijuara nga material premium i qendrueshem dhe praktik. Me cilesi te larte dhe dizajn te sakte. Keto vegla gatimi nuk do te gervishtin siperfaqet e gatimit. Jane perfekte per perdorim profesional dhe personal. Set kuzhine me dizajn elegant dhe shume praktik ne perdorim. Pas pamjes se shnderritshme dhe stliit te vecante kjo linje karakterziohet dhe per prakticitetin qe ofron. Te rehatshme dhe shume kompakte per t’u perdorur mund te lahen dhe ne lavastovilje. Seti perfshine 6 produkte dhe mbajtesen e tyre. Shtojini elegancen dhe finesen kuzhines suaj me keto produkte cilesore. Kombinimi perfekt per cdo ushqim qe do te servirni ne tryeze.

Ju vijne ne ndihme dhe ju bejne me te lehte punen per te shkeputur ushqimin nga tigani , tenxheret apo kalimin e tyre nga nje ene ne tjetren. Nuk ka me mundim dhe me e rendesishme nuk do te pikoni mbi banak lengje te ndryshme duke i shtuar vetes me teper pune ne kuzhine.

Cilesimet Krysore | 

  • Ngjyre: Silver/Argjend
  • Material: Celik Inoks
  • Jo ngjitese
  • Te lehta per t’u pastruar.
Blerje online ne Ibuy.al | Gjithcka qe kuzhina juaj ka nevoje
SKU: set-kuzhine Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Ene Kuzhine

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat