,

Router wireless mini 4G Lte – Mobile Wifi 150 Mbps

Te ndryshme

3,500L

ROUTER WIRELESS MINI 4G LTE – MOBILE WIFI

Me nje madhesi mini, router wireless 4G do te jete zgjedhja perfekte per ju ne levizje.

Sherben si mobile wifi hotspot per te ndare rrjetin me familjaret apo miqte tuaj ne menyre te sigurt ne vendet publike.

Transmetoni dhe ndani pa probleme filmin, muzike, fotot me familjet dhe miqte tuaj ne te njejten kohe.

Shpejtesi transmetimi pa fisha deri ne 150Mbps, per biseda ne rrjet apo lojera online dhe lundrim te shpejte ne internet.

I vogel dhe i lehte vetem 15 mm trashesi, wifi router eshte praktik per ta marre me vete kudo qe ju duhet.

Me shfaqjen e treguesit LED ne ekranin e tij do te shihni statusin e lidhjes, baterine me lehte.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120741 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
brands

Te ndryshme

color

E bardhe

LLoji

Wifi router

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat