,

Rubinet Elektrik per ngrohjen e Ujit – Electric Hot Tap

As Seen on TV

 • Ngroh ujin per 3 – 6 sekonda.
 • Temperature nga 30 deri ne 60 garde celicius.
 • E lehtë për tu instaluar.
 • Material Celik rezistent i cili nuk e transmeton nxehtesine ne siperfaqe.

2,990L

RUBINET UJI ELEKTRIK PER NGROHJEN E UJIT

Rubinet Elektrik për ngrohjen e ujit Dixhital per uje te ngrohte ne shtepine tuaj. Ky rubinet uji dixhital eshte nje zgjidhje ekonomike dhe efikase. Mjafton qe cezma juaj te kete presion normal te ujit dhe rubineti i cili do te sjell ujë të ngrohte per mrekulli ne lavamanin tuaj.

Rubinet uji i cili do te siguroje vazhdimisht uje te ngrohte deri ne 60 grade celcius.

RUBINET ELEKTRIK DIXHITAL PER UJE TE NGROHTE 

Ju do te kurseni energji dhe kohe. Instalohet lehtesisht ne rubinet me shume pak mundim. Merni ujin e ngrohte ne cdo moment te dites suaj. 

Merrni uje te ngrohte me Rubinet elektrik per larjen e eneve ne menyren sa me mire dhe ne te njejten kohe kujdesuni per duart tuaja. Eshte menyra dhe zgjidhja e persosur ne rastin kur mungojne instalimet e ujit te ngrohte ne shtepine, garazhin apo bodrumin tuaj. Per nje jete më të shendetshme.
Me ekran dixhital, i cili nepermjet nje drite blu do t’ju sinjalizoje me të dhënat e tij per funksionimin dhe ndezjen e tij. Per 5 sekonda dhe uji i ngrohte eshte gati per ne duart tuaja. 
Rubinet dixhital per ngrohjen e ujit.rubinet elektrik bli online ne ibuy al
Mjafton qe cezma te kete presion dhe ju do te shijoni larje shume te mire te eneve, frutave dhe perimeve tuaja.
Gjithashtu ju mund te lani frutat apo perimet tuaja, fytyren etj. 
Nese deshironi te keni ne cdo moment qe ju nevojitet ujë të ngrohtë ne rubinetin e lavamanit tuaj, atehere Rubinet elektrik per ngrohjen e ujit eshte zgjidhja me e shpejte dhe ekonomike.
Perbehet nga material jo i demshem dhe rezistent  ndaj temperaturave. Struktura e rubinetit perbehet nga materiali i qeramikes i cili nuk e percjelle nxehtesine.
Cilesimet Kryesore te rubinetit Elektrik
 • Temperature nga 30 deri ne 60 garde celicius.
 • E lehtë për tu instaluar.
 • Material Celik rezistent i cili nuk e transmeton nxehtesine ne siperfaqe.
 • Produkt afatgjate dhe rezistent ndaj korrozionit.
 • Ekran dixhital LED.
 • Me gjatesi kablli deri ne 1.5 metra.
 • Tenson deri ne 220 Volt.
 • Fuqia 3000 Watt
 • Rubinet elektrik për të ngrohur ujin.

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: GI-ELECTRIC-HOT-TAP Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

As Seen on TV

LLoji

RUBINET

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat