Samsung Galaxy A50s – Review – Produkte Online

Samsung

28,700L29,900L

SAMSUNG GALAXY A50S

Samsung Galaxy A50S

Pergatituni per me teper!
Realizoni video dhe fotografi te mrekullueshme me kameran 48MP, 8MP Ultra Wide dhe 5MP.
Perjetoni nje eksperience mbreselenese ne ekranin 6.4inch FHD +sAMOLED Infinity-U.
I pergatitur per t’u mos u dorezuar kurre. Bateria 4000mAh ju fron mundesine ta perdorni ate gjate gjithe dites.
Specifikat 
Marka | Samsung
Modeli | A50s
Sistemi Operativ | Android
CPU | Octa Core
Dual SIM Card
Ekran | 6.2 inch Full HD+
Kamera | 48MP+5MP+8MP
Selfie | 32MP
Dual SIM Card
Bateria | 4000mAh
Pesha | 166g

 

SKU: h1-samsung-galaxy-a50s Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Samsung

LLoji

Celular

Memorja

128GB

RAM

4GB, 6GB

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat