,

Sapun bimor i Afrikes – African Black Soap

Amina

950L

SAPUN BIMOR I AFRIKES

Sapun Bimor i Afrikes – African Black Soap

Me kete sapun do te keni ndjesine e freskise dhe te nje lekure te bute perhere. Rikthen lekuren e demtuar dhe ndihmon ne sherimin e ekzemes kronike, akneve etj. Ne perberjen e tij do te gjeni aromatizuesin osun, lengje agrume dhe mjaltin vendas. Aloe vera dhe vitamina nayrale te cila ushqejne lekuren tuaj.

Nje zgjidhje tradicionlae afrikane per te rifreskuar lekuren tuaj.

SKU: sapun-bimor-i-afrikes Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Amina

LLoji

Sapun

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat