Serum Gold kunder plakjes – Dr. Rashel


  • Ndihmon kunder plakjes
  • Hidraton lekuren
  • Rrit elasticitetin
  • I jep shkelqim lekures
  • Largon shenjat ne fytyre

1,390L

SERUM GOLD KUNDER PLAKJES

Serumi gold i jep lekures shkelqim rinor dhe ndihmon ne zbehjen e rrudhave.

Permbajtja e pasur me elementet kryesor kunder plakjes se fytyres  ndihmon qe te largoje rrudhat ekzistente dhe te parandaloje formimin e rrudhave te reja.

Serum Anti-Aging  Dr.Rashel 24k gold radiance, ndihmon në heqjen e rrudhave, linjave të holla dhe duke i dhënë lëkurës një shkëlqim rinor dhe lekure te paster.

Serum  24K Gold që kombinon 24K ar të pastër 99,9%, është një lëndë ushqyese e pasur, mund të depërtohet thellë në fund të lëkurës për të ushtruar efekte të fuqishme hidratuese dhe kundër plakjes.

Serumi i fytyrës gjithashtu siguron hidratim intensiv dhe efekt forcues ne lekuren tuaj, duke e bere ate menjeherë te hidratuar, plot shkelqim dhe elastike.

Kokrrat e imeta prej ari sherbejne per te hequr toksinat dhe papastertite ne lekure.

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: b2201358 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat