, , ,

Serum Pastil me vitamin E


  • Redukton pamjen e rrudhave .
  • Forcon dhe e tonifikon lekuren .
  • I siguron mbrojtje .
  • Rigjeneron qelizat e lekures .
  • Hidratues dhe zbardhues per  lekuren .

1,290L

SERUMI ME VITAMIN E NDIHMON NE PASTRIMIN E LEKURES

Serumi ndertohet nga perberes qe ofrojne funksion te trefishte : mbrojtes, ushqyes dhe riparues.

Ndihmon ne reduktimin e poreve te hapura, njollat ​​dhe prodhimin e melanines, te cilat te gjitha pershpejtohen per shkak te ekspozimit ndaj diellit, ndotjes dhe klimes.

I mbushur me vitamina, vajra esenciale dhe perberes organike si Aloe, serumi yne organik i vitamines E eshte nje trajtim per aknet dhe lekure te thate

PERDORIMI

Pastroni dhe thajeni mire lekuren. Aplikoni një sasi ne fytyre, qafe dhe dekolte. Rekomandohet te perdoret 1 here ne dite.

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat