, , ,

Serum PASTIL me vitamin C


  • I jep shkelqim lekures
  • Stimulon prodhimin e kolagjenit
  • Rikthen elasticitetin e lekures
  • Hidraton lekuren
  • Zbeh rrudhat dhe parandalon krijimin e rrudhave te reja

1,290L

NDIHMON NE PASTRIMIN E NJOLLAVE TE LEKURES

Vitamina C eshte nje antioksidant i fuqishem qe natyralizon radikalet e lira ne lekuren tuaj duke e bere tonin e lekures tuaj te barabarte.

EFEKTIV NE TRAJTIM E RRUDHAVE

Zbeh shenjat e rrudhave dhe parandalon krijimin e rrudhave te reja

Rrit elasticitetin e lekures suaj.

Sheron plaget dhe riparon njollat ne lekure.

 

PERDORIMI:

Aplikoni nje peshqir te ngrohte me lageshti ne fytyren tuaj per te hapur butesisht poret dhe pastaj aplikoni disa pika serumi ne fytyren tuaj dhe me pas masazhojeni lekuren tuaj

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat