, , ,

Serum Pastil me acid hyaluronik


  • Rigjeneron qelizat e lekures
  • Hidraton dhe tonifikon lekuren
  • I siguron mbrojtje nga faktoret e jashtem
  • Redukton pamjen e rrudhave
  • Hidratues

1,290L

SERUM PASTIL ME ACID HYALURONIC KUNDER RRUDHAVE

Serumi PASTIL me acid hyaluronik  eshte ideal per zbehjen e rrudhave te krijuara dhe parandalimin e krijimit te rrudhave te reja.

Ndihmon ne rigjenerimin e qelizave te lekures dhe krijimin e qelizave te reja duke i dhene lekures suaj pamje rinore.

Serumi eshte nje hidratues i shkelqyer per lekuren dhe mund te zvendesohet me hidratuesin tuaj.

 

SERUMI PASTIL ME ACID HYALURONIK MBRON LEKUREN

Serumi me acid hyaluronik pervec vecorive te shumta, i ofron lekures suaj mbrojtje nga faktoret e jashtem qe demtojne siperfaqen e saj dhe pengon krijimin e akneve ne lekure.

 

PERDORIMI

Perdoret dy here ne dite, ne mengjes dhe ne darke.

 

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat