Serum me Aloe Vera 92% – Roushun


  • Hidraton lekuren
  • Stimulon prodhimin e kolagjenit
  • Zbeh rrudhat dhe parandalon krijimin e tyre
  • Largon njollat e diellit dhe njollat e zeza.
  • I jep shkelqim lekures.
  • Tonifikon, zbut, hidraton dhe gjalleron fytyren.

990L

SERUM ME ALOE VERA PER LEKURE TE PASTER

Serumi me aloe vera permban 92% aloe vera bio duke e bere surumin me efektiv ne perdorim.

Vetite kuruese te aloe veres per lekuren jane te njohura.

Ndihmon ne rigjallerimin e lekures dhe nxit sintezen e qelizave te reja.

Parandalon rrudhat dhe  stimulon prodhimin e kolagjenit.

Ndihmon ne largimin e qelizave te vdekura dhe  neutralizon radikalet e lira.

PERDORIMI

Aplikohet dy here ne dite, ne mengjes dhe ne darke pas larjes se fytyres.

SKU: b2201360 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat