,

Serum me vaj milingone per largimin e qimeve – Ant Oil

Hemani

1,350L

SERUM ME VAJ MILINGONE PER LARGIMIN E QIMEVE

Serum me vaj milingone per largimin e qimeve

Efektet e tij | 

  • Ngadaleson rritjen e qimeve pas 3 apo 4 seancave.
  • Mund te perdoret nga meshkujt dhe femrat.
  • Ju dhuron nje lekure me te bute dhe me te qete.

Perdorimi | Pas depilimit, sperkatni zonen dhe masazhojeni rreth 5 deri ne 10 minuta. PAs 4 deri ne 5 oreve mund ta shpelani zonen me sapun. Masazhimi keshillohet pasi do te shkaktoje vonesen e daljes se qimes por pas 3 deri ne 4 here aplikimi do te vini re rrallimin e qimes.

Sasia 30ml

SKU: serum-me-vaj-milingone Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Hemani

LLoji

Serum

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat