, ,

Serum per rritjen e mjekres – Dilan


  • Zbut mjekren dhe i jep shkelqim
  • Dendeson qimet e mjekres
  • Parandalon renien e qimeve
  • Perdoret nga te gjithe personat
  • Nuk ka efekte anesore

1,290L

SERUM PER RRITJEN E MJEKRES

Mjekra per disa meshkuj eshte nje nga pjeset me te rendesishme ne dukjen e tyre dhe i kushtojne kujdes te vecante mirembajtjes se saj.

Mjekra e gjate, e dendur edhe e kuruar i bene ata te duken me mashkullore ne vete.

ibuy.al sjell per ju serumin ideal per formen perfekte te mjekres.

PERBERJE EFEKTIVE PER MIREMBAJTJEN E MJEKRES

Formula, e cila eshte e pershtatshme per formen ideale te mjekres eshte e perdorshme nga te gjithe, e sigurte ne perdorim dhe rezultate te dukshme brenda nje kohe te shkurter.

FORMULA USHQYESE

Permbajtja e saj novatore, e cila ndihmon lëkurën dhe mjekrën të duken të gjalla dhe të shndritshme duke bere qe mjekra te rritet me e trashe dhe me e forte. Perdoruesit mund te shohin efektin e zgjidhjes ne nje kohe te shkurter fale perdorimit te rregullt.

Produkti aplikohet ne zonen ku deshirohet rritja e mjekres dhe masazohet zona.

 

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat