, ,

RF-607 | Makine qethese Dingling per floket edhe mjekren


  • Marka: Dingling.
  • Modeli: RF-607.
  • Ideuar per mjekren edhe floket.
  • Gjeresia e prerjes: 35 mm.
  • Koha e operimit pa nderpreje: 45 minuta.
  • Fuqia: 3 Watt.

1,690L

MAKINE QETHESE DINGLING RF-607 PER MESHKUJ

Makine rroje dhe qethje Dingling RF-607 e cila eshte ideaur per floket dhe per mjekren e meshkujve.

Aksesoret e saj japin nje performance teper te larte sepse kane nje shpejtesi tejet te madh por edhe perbehen nga materiali i celikut inoks.

Kjo makine pershtatet lehtesisht me doren tuaj edhe ju do ta perdorni ate sikur te ishit nje profesionist i vertet.

Ajo punon ne lekure te thate.

Pastrohet lehtesisht me aksesoret e saj pastrues.

Perdoret edhe per femijet.

Mund ta merrni kudo me vete pasi ka nje dizan me madhesi te vogel e cila nuk ze hapesire ne cante tuaj te udhetimit.

SPECIFIKATmakine qethese meshkuj floke mjeker bli online iBuy al

Marka: Dingling.

Modeli: RF-607.

Ideuar per mjekren edhe floket.

Qendron shume mire ne dore.

Pershtatet me cdo tip lekure apo konturi ne fytyre.

Gjeresia e prerjes: 35 mm.

Bateri e rikarikueshme.

Koha e operimit pa nderpreje: 45 minuta.

Fuqia: 3 Watt.

Perbehet nga aksesore te ndryshem.

Bli Online ne iBuy.al | Bli Mire & Bli Lire.

SKU: K-200720-036 Kategori: , ,
Pesha1 g/kg
color

ORANGE

LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat