, ,

Sokany 1919 | Makine qethese dhe rroje per meshkujt


  • Me strukture prej metali te forte.
  • Bateri me lithium 2000 mA.
  • Motori rrotullues me 6400-6900rpm.
  • Koha e karikimit te makines 2.5 ore.
  • Koha e punimit 75 min.
  • E perbere me aksesore te ndryshem.

5,990L

MAKINE QETHESE DHE RROJE SOKANY 1919

Makina elektrike Sokany 1919 eshte e ndertuar me tehe mprehese shume te larta.

Ajo pret ne menyre perfekte floket dhe mjekren tuaj.

Nuk e irriton lekuren edhe nuk shkakton acarime te saj.

Makina e qethjes se mjekres edhe flokeve eshte e ndertuar me strukture metalike prej celik inoksi.

Pershtatet me cdo lloj floku edhe konturi te fytyres.

Me krehera te levizshem ju mund te modeloni floket tuaj dhe te femijeve sipas deshires.

Makine prerese Sokany eshte ideaur me nje dizanj ergonomik qe e bene ate lehtesisht te perdorshme dhe praktike.

Fal kesaj makine ju do te mund te personalizoni pamjen tuaj.

SPECIFIKAT

Makine qethese edhe rroje.
makine rroje meshkuj floke mjeker bli online iBuy al

Permasat e krehereve te kesaj makine jane 45 mm.

Strukture metalike prej celiku.

Bateri lithium 2000 mA.

Motori rrotullues i fuqishëm me 6400-6900rpm.

Koha e karikimit 2.5 ore te makines.

Koha e punimit pa energji elektrike 75 min.

E perbere me krehera te ndryshem.

Ekran me tregues LED.

Blerje Online ne iBuy.al | Bli Sigurte.

Pesha1 g/kg
color

E bardhe

LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat