, ,

Makine rroje per meshkuj elektrike Sokany

Sokany

1,400L

MAKINE RROJE PER MESHKUJ ELEKTRIKE SOKANY

Kurseni kohen dhe shpenzimet e teperta me kete makine rroje elektrike Sokany.

Ofron prerje te njetrajteshme dhe precize duke ju pershtatur konturit te fytyres dhe mjekrres.

E papershkueshme nga uji mund ta perdorni ne lekure te thate apo te lagur, per te patur nje lekure te lemuar dhe pa acarime nga prerjet.

Dizajn praktik per ta marre kudo me vete dhe i rikarikueshem per tu riperdorur serish cdo here qe ju nevojitet.

Karakteristika

  • Materiali: ABS
  • Tensioni: 100-240 v, 50/60 Hz
  • Koha e karikimit: 2 ore
  • Koha e punes: 60-70 minuta
  • Kreher: 1/3 / 5 mm

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: L-2120206 Kategori: , ,
Pesha0.7 g/kg
brands

Sokany

color

Black & Green

LLoji

makine rroje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat