,

Set kuzhine me 16 pjese – Tenxhere dhe tigane Swiss Home

Swiss Home

11,500L

SET KUZHINE ME 16 PJESE SWISS HOME

Set kuzhine me 16 pjese i bere prej celiku inoks lejon gatimin me pak vaj ose uje.

I pershtatshem per te gjitha burimet e gatimit soba elektrike dhe gazi , inuksioni dhe qeramike.

Ruan vitaminat, mineralet dhe shijet e te gjitha gatimeve. Ushqimi nxehet shpejt dhe mbetet i ngrohte per nje kohe te gjate.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: f-09876545 Kategori: ,
Pesha2 g/kg
brands

Swiss Home

color

Gray

LLoji

Tenxhere, Tigan

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat