,

Set me tenxhere Celiku Inoks | Stainless Steel

Te ndryshme

6,490L

SET ME TENXHERE | STAINLESS STEEL

Set me Tenxhere Celiku

Set tenxheresh ideale per gatim, per supa te shijshme dhe te shendetshme, per pergatitje te gjelleve dhe per ngrohjen e tyre. Prodhuar me materiale premium te cilat nuk gervishten dhe nuk ngjitin. Mund ti perdorni dhe per tiganisje, pjekje ose kavardisje duke pergatitur shumellojshmeri ushqimesh plote vitamina qe ju pelqejne ju dhe familjes suaj. 

Me madhesi te pershtatshme per cdo nevoje tuajen jane te mjaftueshme per nje familje t emadhe me shume persona. 
Shprehni talentin tuaj ne kuzhine, nisur nga supat dhe perfundoni te gatimet te cilat prgatiten mbi zjarrin e ngadalte.
Mund te pergatisni makarona me salce, rizoto ose perime me avull si nje ekspert ne fushen e kulinarise. Shume here me pak yndyre dhe me teper shije. Kjo fale materialit cilesore te prodhimit. Ruani vlerat, aromen dhe shijen e vertete te gatimeve te preferuara.

Cilesimet Kryesore | Tenxhere Celiku

  • Set me tenxhere shume funksional dhe i nevojshem ne cdo kuzhine.
  • Material cilesor, rezistent dhe jo ngjites.
  • Te pershtatshme per tu perdorur ne cdo lloj sobe.
  • Gatuani si profesionist vakte te shijshme per veten dhe familjen tuaj.
  • Me veti shume te mira ne shperndarjen e nxehtesise, gatimet tuaja do te jene perfekte.

Blerje online ne Ibuy.al | Gjithcka qe kuzhina juaj ka nevoje!

SKU: Set-me-tenxhere-celiku Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Tenxhere

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat