Tave Gatimi Dessini – Material Graniti – Blerje Online


3,490L

TAVE GATIMI DESSINI 3 MADHESI

Tave Gatimi Dessini me materail Graniti | Blerje Online

Piqni pule, mish gici ose pergatisni tava te shumellojshme sipas deshires suaj. Me material graniti i cilesise se forte i cili nuk ngjit ushqimet dhe ju krijon veshtiresi ne larjen e tij.

Piqni mish ose embelsira, pergatisni tava te shijshme sipas deshires suaj. Me material i cili eshte rezistent ndaj temperaturave te larta dhe nuk gervishtet. Ushqimet tuaj nuk do te ngjisin ne te, ju vetem do merrni te mira nga perdorimi i kesaj tave. E perbere me mikro kristale per me teper jetegjatesi. Eshte e pershtatshme per cdo lloj sobe si elektriket, ato me gaz dhe induksion. Teper e lehte per t’u pastruar mund te lahet dhe ne lavastovilje per t’ju lehtesuar akoma dhe me teper pune dhe ore te shpenzuara ne kuzhine.

Cilesimet Kryesore | 

 • Kurseni kohe dhe energji.
 • Shume rezistent ndaj gervishtjeve
 • Siperfaqe jo ngjitese.
 • Mund ta lani dhe ne pjatalarese.
 • Material i saj nuk esnte i ngjitshem, veshje me permbajtje guri dhe mikro kristale.
 • E pershtatshme per soba me gaz, korent, qeramike dhe induksion.
 • Shume rezistente ndaj gervishtjeve dhe gerryerjeve.
 • Kurseni kohe dhe energji, gatuani shendetshem.

  Dimensionet: 25cmx18cm
  30cmx22cm
  35cmx25cm

  Blerje online ne Ibuy.al | Gjithcka qe kuzhina juaj ka nevoje!

SKU: tava-gatimi-graniti-dessini Kategori:
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Tave Gatimi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat