,

Set me Tenxhere Kuzhine Gjermane – Kattenhoff Turbo Cook

Kattenhoff

4,490L

SET ME TENXHERE GJERMANE

Set me tenxhere Kuzhine gjermane | Kattenhoff Turbo Cook

Tenxhere Turbo Cook ju jep mundesine te gatuani nje shumellojshmeri vaktesh te shijshme dhe te shendetshme. Seti perfshine 3 tenxhere te madhesive 18,20 dhe 24 cm. Kapak qelqi dhe doreza ergonometrike per teper lehtesi perdorim. Fantastike ne cdo kuzhine.

Set i tenxhereve gjermane eshte shume funksional dhe domosdoshmeri ne cdo kuzhine. Material rezistent ndaj nxehtesise dhe i pademshem per ushqimet eshte gjithcka qe kuzhina juaj ka nevoje. Jane te pershtatshme per cdo lloj sobe. Me kete set tenxhere gjermane ju mund te gatuani si nje profesionist kuzhine. Pergatisni vakte te shijshme per vete dhe familjen tuaj, ndihuni si nje shef kuzhine. Gatimi i ushqimeve te ndryshme, skuqja dhe pjekja nuk ka qene asnjehre me e lehte se kaq. 

Kapak dhe tenxhere me doreza ergonometrike per te qene sa me te sigurte gjate perdorimit te ketij seti gjerman. Keto ene mund te perdoren dhe ne furre por jo ne temperaturen maksimale. Ka ardhur momenti qe ju te gatuani pa u shqetesuar per ngjitjen e ushqimit.

Tenxheret jane rezistente dhe ndaj gervishtjeve, ato mund te lahen dhe ne lavastovilje dhe mund ti perdorni gjithashtu dhe si aksesore per perzierje.

Blerje online Ibuy.al | Gjithcka qe ju duhet per kuzhinen tuaj!

SKU: SET-ME-TENXHERE-KATTENHOFF Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Kattenhoff

LLoji

Tenxhere

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat