, , ,

Set me lodra plazhi per femije ne shitje online

Te ndryshme

  • Set me lodra plazhi per femije
  • Me dizajne te ndryshme personazhesh te dashur per femijet
  • Vjen sebashku me aksesore si : lopata dhe format e ndryshme
  • Teper cilesore dhe argetuese

790L

SET ME LODRA PLAZHI PER FEMIJE

Set me lodra plazhi te pershtatshme per femijet tuaj te cdo grupmoshe te cilet mund ti perdorin ato per lojra ne rere gjate diteve te nxehta te veres.

Femijet tuaj mund te ndertojne keshtjella ne rere dhe te argetohen gjate gjithe pushimeve.

Keto lodra plazhi perfshijne nje kove me dizajn te vecante dhe terheqes per femijet me printe te personazheve te tyre te preferuar si : peppa pig , angry birds etj.

Gjithashtu vjen sebashku me aksesoret per ta bere lojen me argetuese si : lopatat dhe format e ndryshme : guaske , peshk dhe nje ujitese.

Lodra plazhi per femije

Seti eshte i krijuar nga materiali i plastikes me cilesi te larte , ofron siguri per tu perdorur nga te vegjlit tuaj.

Madhesia eshte e vogel keshtu qe ju mund ta merni kudo me vete ne udhetimet tuaja pasi nuk ze shume vend.

Teper praktike dhe argetuese.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Pink

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat