,

Set me Tenxhere Gatimi ne Shitje Online – 5 Cope

LDNEBO

9,490L

SET ME TENXHERE GATIMI – 5 COPE

Set me Tenxhere Gatimi ne Shitje Online – 5 Cope

Set me tenxhere te nje cilesie premium, i cili sigurohet per shperndarje te njetrajteshme te nxehtesise ne gjithe siperfaqen e saj. Kapak te tejdukshem me kanal avulli per kontroll te lehte gjate pergatitjes se ushqimit.
Pastrimi i lehte. Keshillohet te lahet me uje te ngrohte dhe detergjent por nuk duhen perdorur materiale gerryese per pastrimine  saj.
SKU: set-me-tenxhere-gatimi Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

LDNEBO

LLoji

Tenxhere

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat