,

Set me thika Kuzhine Zepter – Kniffe Set – 6 Pcs

Zepter

1,590L

SET ME THIKA KUZHINE ZEPTER

Set me thika Kuzhine Profesionale – Set thikash Zepter – 6 Cope

Set Thikash cilesore, me teh te mprehte per prerjen e mishit, perimeve, sallates etj. Dizajn unik ne pershtatje e persosur me doren tuaj. Seti perfshine nje pale gershere dhe nje qeruese patatesh. Set thikash ideale per cdo kuzhine. 4 thika per te performuar ne menyre te shkelqyer ne kuzhinen tuaj. Ndihuni si nje shef kuzhine kur te punoni me to. Thike per prerje precize te mishit, thike per prerje dhe copetim, thike shume perdorimshme per ushqime te vogla , gershere per te prere ushqime t endryshme dhe nje pastrues per lekuren e frutave apo perimeve.

Linje profesionale e cila vleresohet nga kuzhinieret profesioniste. Doreza te rehatshme, aspak te rreshqiteshme dhe me peshe optimale per t’u manovruar lehteisisht fale ekuilibrit te krijuar me tehun e saj. Efikasiteti i saj ne prerje nuk humbet asnjehere pavarsisht perdorimit te tyre. Prisni lehtesisht perimet, frutat dhe cdo ushqim tjeter.

Cilesimet Kryesore | 

  • Set thikash profesionale qe perfshine 4 thika, 1 pale gershere dhe 1 qeruese patatesh.
  • Doreze ergonometrike e rehatshme.
  • Material cilesore, rezistent ndaj ndryshkut dhe mjaft i lehte per t’u perdorur.
  • Performance e shkelqyer ne prerje, copetim.

    Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: GI-ZEPTER-KNIFE-SET Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Zepter

LLoji

Thika

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat