, ,

Set per vaj – Mbajtese qelqi 4ne1

Te ndryshme

1,290L

SET PER VAJ – MBAJTESE QELQI 4NE1 

Seti qe i nevojitet kuzhines tuaj!

I bere me material inox me kater cope shishe per vaj, uthull, salcë etj.

Organizoni kuzhinen tuaj dhe shmangni rremujen e shisheve te shperndara per vaj dhe uthull apo salca. 

Me nje dizajn shume praktik ju mund ti vendosni te gjitha ne kete organizues. Eshte i lehte dhe mund te vendoset kudo, pershtatet shume mire me cdo lloj kuzhine.

Sherben jo vetem per mbajtjen e vajit apo salcen por dhe per servirjen e tyre fale kapakeve te tyre, te cilet nuk lejojne rrjedhjen apo hedhjen ne sasi te madhe dhe shperdorimin e vajit.

Kane kapak te rrotullueshem me nje gryke te ngushte per te shmangur shperdorimin e vajit, uthulles dhe salcave.

Karakteristika:mbajtese vaji bli online ibuy al

Material inoksi, qelqi dhe plastik.

Kapaciteti : 400 ml.

Dizajn praktik dhe modern.

Madhësia: 19.2 * 19.2 * 23.8cm.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: i2010017 Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat