,

Set Stampimi Bare Nails per thonjte – Salon Express

As Seen on TV

1,490L

SET STAMPIMI BARE NAILS PER THONJTE

Set stampimi per thonjte – Bare Nails

Nje menyre e menjehershme e cila ju lejon te dekoroni thonjte tuaj si nje profesionist. Thpnjte tuaj do te duken bukur dhe te kuruar perhere. Pa shpenzuar para ne qendra estetike cdo gje e realizoni ju ne shtepi.

Perdorimi

  1. Aplikoni manikyrin ne thonjte tuaj.
  2. Zgjidhni imazhin qe deshironi nga pllaka e imazhit.
  3. Tranferoni imazhin ne pajisje nga brenda ne pjesen e jashtme.
  4. Vuloseni imazhin ne thonjte tuaj me nje levizje te bute.
SKU: set-stampimi-per-thonjte-bare-nails Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

As Seen on TV

LLoji

Stampues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat