, ,

Set Tenxhere Kaiserhoff – Cookware Set

kaiserhoff

6,900L

SET TENXHERE KAISERHOFF – COOKWARE SET

Nje set i plote dhe i kompletuar per kuzhinen tuaj.

Mos shpenzoni me per tenxhere, tigane qe ngjisin apo qe nuk pershtaten me soben tuaj.

Ky set ju vjen ne ndihme me nje larmishmeri enesh kuzhine.

Tenxhere 16CMx10.5cm, 2.1L

Tavë 16CMx10.5cm, 2.1L

Tavë 18CMx12.5cm, 2.9L

Tavë 20CMx11.5cm, 4L

Tavë 24CMx14.5cm, 6.5L

Tigan 24cmx7.5cm 3.4L

Trup prej çeliku inox me kapak xhami.

Kapje e rehatshme fale dorezave ergonomike dhe shume te pershtatshme me doren.

Karakteristika:

-Material me cilësi të lartë çelik inox

– Shpërndarja e shpejtë e nxehtësisë

-Ene jo ngjitese e lëmuar brenda dhe jashtë

-Të përshtatshme për gaz, sobë elektrike dhe pllaka halogjeni

– Ruajtje e barabartë dhe e gjatë e nxehtësisë

-E sigurt për larjen e enëve


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Set-Tenxhere-Kaiserhoff Kategori: , ,
brands

kaiserhoff

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat