,

Shampo Bisht Kali – Amina – Ginseng – Blerje Online

Amina

1,950L

SHAMPO BISHTI I KALIT AMINA

Shampo Bisht Kali Amina – Ginseng

Benefitet nga perdorimi i saj

  • Eshte trajtimi me i mire per floket e demtuar.
  • Formule efikase per floke qe nuk rriten dhe per floke qe ju bien vazhdimisht.
  • Formule herbale rigjenerimin e flokut te demtuar nga kimikatet, bojerat, ilaçet etj.
  • Mbrojtes efikas nga rrezet e diellit.
  • Zbut, konficionon dhe balancon yndyren e tepert te floket.

 

Perdorimi | Floku i lagur te masazhohet per 15 minuta dhe me pas mund te shpelahet.

Kujdes | Gjate perdorimit te kesaj shampo Bisht Kali Amina, keshillohet te mos perdoret shampo tjeter.

SKU: shampo-bisht-kali-amina Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Amina

LLoji

Shampo Flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat