,

Tharese Profesionale Flokesh Surker | Hair Dryer

Surker

Specifika 

Marka: Surker
Modeli: SK-67
Materiali: ABS
Trajtimi i palosjes: Jo i palosshem
Mbrojtje nga mbinxehja
Tensioni i vleresuar:AC100-240V/ 50-60Hz
Fuqia e vleresuar: 2300W
Tel i ngrohjes: Tel Spiral

1,490L

THARESE PROFESIONALE FLOKESH SK-67

Tharese Profesionale Flokesh Surker

Nje tharese flokesh e mire mund t’iu ndihmoje ne stilin e flokeve tuaj ashtu si ju deshironi. 

Perdorni kete tharese flokesh te mrekullueshme per marre nje pamje te hijshme dhe voluminoze te flokeve. MAdje ju mund te stiloni lehtesisht dhe floke kacurrela me onde te medha. 
Mbi te gjitha eshte nje tharese e cila nuk do ju shkaterroje floket. Ajo kujdeset per floket, eshte e pajisur me nje rrjete mbrojtese per te mos i thithur ata. Me nivele shpejtesie per t’u pershtatur per tharje te shpejte dhe normale. 
Cilesimet e saj 
  • Temperature konstante me tharje te shpejte deri ne 2 minuta.
  • Ekran LCD.
  • Rrjete mbrojtese dyfishe per te parandaluar hyrjen e flokeve.
  • Jonet negative te kombinuara me nxehtesine infra te kuqe mbrojne dhe thajne flokun duke i dhuruar me teper shkelqim.
  • Motor Elektrik profesional jetegjate.
  • Zhurme e ulet gjate perdorimit.
  • 3 nivele nxehtesie.
  • Dizajn Ergonometrik mundesojne lehtesi gjate perdorimit te saj.

Shitje online ne Ibuy.al | Dyqani ku mund te gjeni gjithcka!

SKU: L365-SK-67 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Surker

LLoji

Tharese flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat