,

Shampo Argani kunder renies se Flokeve – Anti Hair Loss

DermaDerm

1,450L

SHAMPO ARGANI KUNDER RENIES SE FLOKEVE

Shampo kunder renies se flokeve Argani Anti Hair Loss

Ndikimi pozitiv qe sjell perdorimi i produkteve te Arganit eshte i njohur prej vitesh me pare. Kjo shampo ju siguron kujdes freskues per flokun tuaj, forcon rrenjen e flokeve dhe parandalon renien e tyre.

Benefitet nga perdorimi saj  | 

  • Ushqen floket, ndihmon ne riparimin dhe rigjenerimin e rrenjeve te flokeve.
  • Forcon rrenjet e flokeve dhe ndihmon ne rritjen e shendetshme te tyre.
  • Siguron riparimin e flokeve te demtuar dhe me maja te dyfishta.
  • Floke me volum dhe shkelqim.
  • Ofron zgjidhje efektive per floket e demtuar dhe te holle.

Perdorimi | Aplikoni nje sasi  shampo me Argan ne flokun tuaj dhe masazhoni 3 deri 5 minuta. Me pas shpelani dhe thani floket me peshqir.

Sasia | 300ml

 

SKU: shampo-argani Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

DermaDerm

LLoji

Shampo Flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat