,

Shampo me Ekstrakte te fares se Zeze – Touch me

Touch me

1,150L

SHAMPO ME EKSTRAKTE TE FARES SE ZEZE

Shampo me ekstrakte te fares se zeze

Nje perzierje e vecante me esktakte te fares se zeze dhe susamit per t’i dhene kujdesin me te mire dhe efikas flokut tuaj. Pastron floket tuaj ne menyre profesionale dhe ju dhuron floke te bute, te plote me nje shkelqim natyral.

E perbere prej 39 lloje te ndryshme vajrash 100% natyral te bimeve te lashta. Vajrat natyrore jane nje burim i mire, ushqyes dhe proteinik per nevojat e flokeve tuaj. Gjithashtu permbajne vitamina, minerale dhe aminoacide. Kjo shampo nuk mjaftohet me kaq ajo stimulon rritjen e flokeve dhe lehteson qarkullimin e gjakut.

Deprton thelle ne rrenjen e flokeve duke i trajtuar ne menyre natyrale dhe duke zbutur skalpin e kokes dhe shmangur demtimin e metejshem dhe humbjen e flokeve.

Perdorimi | Perdoret njejte si cdo shampo tjeter dhe preferohet lajra e flokeve me te 3 deri ne 4 here ne jave. 

Sasia 350ml

SKU: shampo-me-ekstrakte-te-fares-se-zeze Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Touch me

LLoji

Shampo Flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat