,

Shampo nga fara e zeze – Kunder Renies se flokeve – Fenomenal

Te ndryshme

1,050L

SHAMPO NGA FARA E ZEZE

Shampo Fenomenal kunder renies se flokeve nga fara e zeze

Shampo e mrekullueshme kunder renies se flokut dhe ndihmon per rritjen e tyre ne menyre te shendetshme. Mundeson lageshtine e nevojshme per floket tuaj ne menyre qe te siguroje rritjen e tyre. Shumica e perberesve te saj jane natyral dhe bimore. Nuk shkakton asnje efekte anesore. Perdorimi i rregullt dhe i vazhdueshem ndalon renien e flokeve dhe stimulon rritjen e qeimes se flokut.

Benefitet nga perdorimi i saj |

  • Ndalon renien e flokut.
  • Ushqen daljen e qimeve te forta.
  • Mundeson lageshtine e nevojshme te flokeve.
  • Produkt ekonomik ne krahasim me produktet e tjera.

Sasia 450ml

SKU: shampo-kunder-renies-se-flokeve-fenomenal Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Shampo Flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat