,

Shampo per rigjenerimin e flokeve te demtuar – Herbal Care


  • Floke plot jete dhe te dendur
  • Mbron floket nga demtimi
  • Rikuperon dhe parandalon ndarjen e majave te flokeve
  • Forcon dhe hidraton floket thellesisht
  • Rigjeneron floket dhe i ben me te shkelqyeshem

1,290L

SHAMPO PER RIGJENERIMIN E FLOKEVE TE DEMTUAR

Shampo perban substanca efektive ne pastrimin e thelle dhe ushqyerjen e flokeve dhe skalpit tuaj.

Ekstrakti i bishtit te kalit forcon dukshem floket, stimulon rritjen dhe zvogelon renien e flokeve.

Perberja me proteina te grurit te mikronizuar deperton thelle ne gjendrat e flokeve dhe strukturen e flokeve, duke e rigjeneruar ate nga brenda.

Mbron nga rrezatimi i demshem UVB, ushqen dhe rinderton strukturat e demtuara.

Fale kompleksit Bio-Vital floket jane te bute, te forte dhe plot jete.

SPECIFIKAT

Floke plot jete dhe te dendur

Mbron floket nga demtimi

Rikuperon dhe parandalon ndarjen e majave te flokeve

Forcon dhe hidraton floket thellesisht

Rigjeneron floket dhe i ben me te shkelqyeshem

 

PERDORIMI

Aplikoni shampon ne floke te lagur, masazhojeni butesisht dhe shpelajeni shkumen me uje.

 

Kapaciteti 330ml

SKU: b2201383 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat