, , , ,

Shampo per skalpin – Minoxidil Tar


  • Lehteson dhe qeteson skalpin e acaruar
  • Kunder renies se flokeve dhe tullacitetit
  • Redukton zbokthin
  • Sheron problemet e psoriasis ne skalpin e kokes
  • Per te gjitha llojet e flokeve

1,190L

SHAMPO MINOXIDIL KUNDES SKALPIT TE ACARUAR DHE ZBOKTHIT

Zbokthi dhe acarimi i skalpit te kokes eshte problem jo vetem estetik por edhe shendetesor. Shpesh here shkakton kruarje, dhe renie te flokut.

KUNDER RENIES SE FLOKEVE

Kombimi ideal i minoksidilit dhe katranitit e bejne shume te vecante kete shampo per vetite e saj sheruese qe ofron.

Minoksidili eshte nje vazodilatator qe eshte perdorur per te trajtuar humbjen e flokut dhe eshte efektiv ne  rritjen e flokut ne njerezit me Alopeci Androgjenike.

Katrani eshte  shum efektin duke parandaluar krijim e zbokthit dhe trajton psoriazin e skalpit te kokes.

Perdorimi i rregullt i minoksidilit per nje kohe 4-6 muaj rikthen flokun e humbur deri ne 40%.

PERDORIMI

Aplikoni nje sasi te vogel shampo minoxidil ne lekuren e kokes dhe masazhojeni butesisht. Lereni shampon per rreth pese minuta, më pas shplajeni mire.

Kujdes: Per rezultate me te mira, sygjerohet te perdoret 3-4 here ne jave

 

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat